Electrician măsură-mentenanță – Iași, Suceava, Vaslui, Neamț, Botoșani – Adrem

Electrician măsură-mentenanță - Iași, Suceava, Vaslui, Neamț, Botoșani

24 aprilie 2024 Electrician măsură-mentenanță - Iași, Suceava, Vaslui, Neamț, Botoșani Iași, Suceava, Vaslui, Neamț, Botoșani aplică

Locație: Iași, Suceava, Bacău, Vaslui, Neamț, Botoșani

Studii: Liceale / medii tehnice
Experiență: constituie avantaj experiența în domeniu

Descrierea jobului:
• Execută lucrări conform fișelor tehnologice, prescripțiilor energetice, planurilor calității și procedurilor în vigoare la data respectivă, ex: montare/demontare contoare, înlocuire parte de comunicație la contoarele aflate în teren;
• Asigură calitatea şi cantitatea lucrărilor executate, la termenele stabilite;
• Răspunde de respectarea prevederilor legale în domeniul de activitate și prevederilor din reglementări;
• Cunoaște și respectă normele de securitatea muncii și situații de urgență, urmărește perfecționarea pregătirii profesionale prin instruire individuală, participă la toate formele de instruire programate și întocmieste FUE (Fişa de urmărire a execuţiei lucrării).

Cunoștințe și abilități:
• Domeniul electric, energetic, cursuri de perfecționare;
• Cunoştinţe privind aparatele de măsurare a energiei electrice;
• Bună cunoaștere a legislației, standardelor și normativelor aplicabile;
• Bune abilităţi de organizare şi gestionare a timpului;
• Un nivel ridicat de etică de lucru şi integritate morală;
• Prezinta avantaj autorizarea ANRE;
• Posesor permis de conducere categoria B.

Beneficii:
• Pachet salarial motivant;
• Bonusuri pentru performanță;
• Beneficii non-financiare: certificări, training etc.;
• Oportunități de dezvoltare atât profesională, cât și personală, într-un mediu profesionist și dinamic.

trimite-ne mesajul
de intenție împreună cu cv-ul tău.

    Incarca CV *PDF, PPT

    Trimite-ne scrisoare prin poștă la adresa:

    Str. Emanoil Porumbaru, nr. 93-95, etaj 3, Sector 1, Bucuresti – în atenția Departamentului de Resurse Umane