Electrician montare contoare smart și panouri fotovoltaice – București – Adrem

Electrician panouri fotovoltaice - București

15 martie 2024 Electrician panouri fotovoltaice - București București aplică

Locație: Bucureşti

Experiență: Minim 1 an pe un post similar

Studii: Profesionale /Liceale / medii tehnice

Descrierea jobului:

  • Execută lucrări conform fiselor tehnologice, planurilor calității și procedurilor în vigoare, montarea sau inlocuirea panourilor fotovoltaice, lucrări specifice activității care se pot desfășura la înălțime;
  • Punere în functiune a sistemelor fotovoltaice;
  • Asigură calitatea şi cantitatea lucrărilor executate, la termenele stabilite;
  • Pregatirea materialelor şi echipamentelor în vederea instală

Cunoștințe și abilități:

  • Bune abilităţi de organizare şi gestionare a timpului;
  • Un nivel ridicat de etică de lucru şi integritate morala;
  • Posesor permis de conducere categoria B.
  • Autorizat ANRE II B prezinta avantaj

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant;
  • Bonusuri pentru performanță;
  • Beneficii non-financiare: certificări, training etc.;
  • Oportunități de dezvoltare atât profesională, cât și personală, într-un mediu profesionist și dinamic.

trimite-ne mesajul
de intenție împreună cu cv-ul tău.

    Incarca CV *PDF, PPT

    Trimite-ne scrisoare prin poștă la adresa:

    Str. Emanoil Porumbaru, nr. 93-95, etaj 3, Sector 1, Bucuresti – în atenția Departamentului de Resurse Umane